Monday, August 23, 2010

Omladinci "trčali" 3.kolo

Kadeti SJEVER

Minimalnom pobjedom na gostovanju u Zvorniku Kozara i dalje neporažena,kao i Sloboda,koje su u vrhu tabele.Čelik poražen u Gradačcu,dok je Borac slavio sa visokih 5:0 u Banovićima.

MODRIČA: FK "Modriča Maxima" - FK "Sloboda" 0:2
GRADAČAC: NK "Zvijezda" - NK "Čelik" 1:0
ZVORNIK: FK "Drina" - FK "Kozara" 0:1
PRIJEDOR: FK "Rudar" (Prijedor) - NK "Travnik" 1:0
BANOVIĆI: FK "Budućnost" - FK "Borac" 0:5

Juniori SJEVER

Čast gostiju u ovome kolu spasila je Sloboda koja je trijumfovala u Modriči i tako zadržala vodeću poziciju.U ostala četiri susreta slavile su domaće ekipe.

MODRIČA: FK "Modriča Maxima" - FK "Sloboda" 2:3
GRADAČAC: NK "Zvijezda" - NK "Čelik" 2:1
ZVORNIK: FK "Drina" - FK "Kozara" 2:1
BANOVIĆI: FK "Budućnost" - FK "Borac" 3:2

Parovi 4. Kola (29.08) - TUZLA: FK "Sloboda" - FK "Drina", GRADAČAC: NK "Zvijezda" - FK " Modriča Maxima", ZENICA: NK "Čelik" - FK "Borac", TRAVNIK: NK "Travnik" - FK "Budućnost", GRADIŠKA: FK "Kozara" - FK "Rudar" (Prijedor)

Kadeti JUG

U grupi JUG za kadete ništa novo.Željezničar je zasluženom pobjedom u Širokom Brijegu od 3:1 (Hodžić x2,Bajić x1) jedan zadržao vodeću poziciju sa maksimalnih 9 bodova.Kadeti Sarajeva su još u petak savladali vršnjake iz Slavije sa 1:2,a Radnik je bio ubjedljiv protiv Leotara.

Juniori JUG

Minimalne gostujuće pobjede Sarajeva i Željezničara,koji je u Širokom pružio odličnu partiju i zasluženo upisao prvu ovosezonsku pobjedu.Nanakon poraza u Kaknju i rezultata 0:0 u prvom poluvremenu,Radnik u drugom poluvremenu torpedovao Leotara sa 4:0.

I.SARAJEVO: FK "Slavija" - FK "Sarajevo" 0:1
ŠIROKI BRIJEG: NK "Široki Brijeg" - FK "Željezničar" 0:1
MOSTAR: HŠK "Zrinjski" - FK "Rudar" 2:0
SARAJEVO: FK "Olimpik" - FK "Velež" 2:0
HADŽIĆI: FK "Radnik" - FK "Leotar" 4:0

Na utakmici u Širokom Brijegu desio se i manji nesporazum,te su zbog identične boje dresova plavi dresovi i šorcevi,domaći igrači nastupili u žutim markerima.

U grupi JUG u 4.kolu (28/29.08) se sastaju: SARAJEVO: FK "Sarajevo" - NK "Široki Brijeg", MOSTAR: FK "Velež" - FK "Slavija", KAKANJ: FK "Rudar" - FK "Olimpik", TREBINJE: FK "Leotar" - FK "Željezničar", HADŽIĆI: FK "Radnik" - HŠK "Zrinjski"

Tabele Omladinske Premijer lige nakon kompletiranog 3.kola možete pogledati klikom na >>>OVDJE<<<